ساقیا آمدن عید مبارک بادت

ساقیا آمدن عید مبارک بادت

وان مواعید که کردی مرواد از یادت

ساقیا آمدن عید مبارک بادت  وان مواعید که کردی مرواد از یادت    عرض سلام و تبریک آغاز سال ۱۳۹۶ هجری شمسی خدمت مخاطبان سایت نگارنامه. امیدواریم امسال برای همه مردم ایران سالی پر رزق و روزی و پر از خیر و برکت باشد. همچنین از خداوند متعال ظهور و فرج مولایمان، حضرت صاحب الزمان (عج) را در این سال مسئلت می نماییم. ان شاالله ....  در لحظات آغازین سال، پیامی از رهبر معطم انقلاب پخش شد که ایشان در آن پیام امسال را سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام - عمل» نام گذاری کردند. امیدواریم هم مسئولین و هم مردم نسبت به تحقق این شعار کوشاتر از گذشته باشند.  گروه فرهنگی، هنری نگارنامه نیز ضمن تبریک مجدد این سال، برای کاربران سایت، خصوصا گرافیست های محترم تعدادی پوستر (بنر) مطالق شعار سال ۹۶ طراحی کرده که از بخش پوستر و بنر فروشگاه سایت ، می توانید به رایگان آن ها را دانلود نمایید.

عرض سلام و تبریک آغاز سال ۱۳۹۶ هجری شمسی خدمت مخاطبان سایت نگارنامه. امیدواریم امسال برای همه مردم ایران سالی پر رزق و روزی و پر از خیر و برکت باشد. همچنین از خداوند متعال ظهور و فرج مولایمان، حضرت صاحب الزمان (عج) را در این سال مسئلت می نماییم. ان شاالله ….

در لحظات آغازین سال، پیامی از رهبر معطم انقلاب پخش شد که ایشان در آن پیام امسال را سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام – عمل» نام گذاری کردند. امیدواریم هم مسئولین و هم مردم نسبت به تحقق این شعار کوشاتر از گذشته باشند.

گروه فرهنگی، هنری نگارنامه نیز ضمن تبریک مجدد این سال، برای کاربران سایت، خصوصا گرافیست های محترم تعدادی پوستر (بنر) مطالق شعار سال ۹۶ طراحی کرده که از بخش پوستر و بنر فروشگاه سایت ، می توانید به رایگان آن ها را دانلود نمایید.

توصیه می کنیم بخوانید :  پوسترهای با کیفیت ایام فاطمیه جهت چاپ
به اشتراک بگذارید...
برچسب گذاری توسط , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 15 =